Finał w znakomitym towarzystwie

Sportowcy na emeryturze i ci ciągle aktywni, muzyk, a nawet satyryk. W finale Deutsche Bank Polish Masters zagra wiele rozpoznawalnych powszechnie osób. Kogo mamy na liście graczy?

Jest coś takiego w golfie, że przyciąga on zawodowych sportowców. Może to chęć rywalizacji, a może wyjątkowo techniczne wymagania. W każdym razie sportowcy potrafią się mocno w golf zaangażować.

Piłkarz kontra młociarz

Potwierdza to lista uczestników finału Deutsche Bank Polish Masters. Największy cykl turniejów dla amatorów w kraju przyciągnął znane ze świata sportu nazwiska, ale też inne rozpoznawalne twarze.

Udział w finale potwierdził Tomek Iwan. Dyrektor piłkarskiej reprezentacji Polski zmierzy się m.in. z mistrzem olimpijskim w rzucie młotem Szymonem Ziółkowskim.

Szymon Ziółkowski wychodzi z tee podczas turnieju Deutsche Bank Polish Masters na Kalinowych Polach

Hokeista vs. bramkarz

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek Mariusza Czerkawskiego z Jerzym Dudkiem. Najsłynniejszy polski hokeista kontra wybitny bramkarz – obaj zasłużeni w światowym sporcie i już po zakończonych karierach – to będą emocje. Dodajmy, że zawodnicy mają niskie i bardzo do siebie zbliżone handicapy. Będzie gorąco!

Jerzy Dudek gra w turnieju Deutsche Bank Polish Masters na polu Kraków Valley

Na listach startowych widzimy także snowboardzistów Mateusza Ligockiego i Michała Ligockiego. Obok nich – już nie ze świata sportu – pojawią się tekściarz i satyryk Rafał Bryndal oraz Wojtek „Lajan” Witczak z zespołu Afromental.

Wojtek „Lajan” Witczak podczas turnieju Deutsche Bank Polish Masters na polu Śląskiego Klubu Golfowego