Gdzie pojadą zwycięzcy finału? Zdradzamy lokalizację! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wyjazd na zagraniczny turniej to główna nagroda w zbliżającym się ogólnopolskim finale Deutsche Bank Polish Masters. Zwycięzcy pojadą do Portugalii, żeby zagrać na polach zaliczanych do najlepszych w Europie. Jakie to pola?

W tym roku jest o co walczyć. Zwycięzcy ogólnopolskiego finału Deutsche Bank Polish Masters w dniach 8-13 kwietnia 2018 r. zamieszkają w pięciogwiazdkowym hotelu przy porcie w Villamourze i zagrają na topowych polach w Portugalii, a nawet w Europie.

Pole nr 1

Absolutnym przebojem zagranicznego turnieju będzie Monte Rei. To światowej klasy pole zaprojektował Jack Nicklaus. Monte Rei jest polem nr 1 w Portugalii i należy też do czołówki pól golfowych Europy.

Pole jest znakomicie położone, a jego fairwaye otacza zapierający dech krajobraz. 18 mistrzowskich dołków stanowi wyzwanie dla golfisty, jednak gra tutaj to czysta przyjemność.

Pole nr 3

Mastersi zagrają także na polu The Old Course, które w rankingach depcze po piętach greenom Monte Rei – w Portugalii to pole nr 3. Malownicze fairwaye i pofałdowane greeny sprawiają, że pole na długo zapada w pamięć.

Hotel nr 1

Uczestnicy zagranicznego turnieju Deutsche Bank Polish Masters zagrają w sumie na czterech polach. Oprócz Monte Rei i The Old Course, odwiedzą jeszcze pola Millenium oraz Laguna. A gdzie zamieszkają? W pięciogwiazdkowym ośrodku The Lake Resort & Spa, który znajduje się w pobliżu pól golfowych. Z jednej strony sąsiaduje on z plażą, z drugiej natomiast z piękną mariną, która w nocy tętni życiem. The Lake Resor & Spa to w Vilamourze hotel nr 1 (wg rankingów Booking.com i TripAdvisor).

Nie tylko Mastersi

Mamy też dobrą wiadomość dla osób, którym tym razem nie uda się stanąć na finałowym podium. Z Mastersami będzie można pojechać do Portugalii niezależnie od wygranej. Przewidujemy więcej wolnych miejsc, które będzie można kupić. Szczegóły wkrótce.