Głośniejszy i bardziej medialny. Finał Deutsche Bank Polish Masters z Polsatem i Golf Channel Polska

Programy Polsatu i Golf Channel Polska patronują turniejowi Deutsche Bank Polish Masters. Finał największego w Polsce cyklu dla amatorów golfa zobaczymy w telewizji w całym kraju. Będzie sportowo i lifestyle’owo – to oznacza nową jakość w relacjonowaniu turniejów golfowych w Polsce.

Deutsche Bank Polish Masters to najpopularniejszy i najgłośniejszy cykl turniejów dla golfistów amatorów w Polsce. Zawody trwają niemal cały sezon, rozgrywane są w całym kraju, a chętni do gry wykupują miejsca przed czasem. Za tydzień dotrzemy do punktu kulminacyjnego tego wyjątkowego wydarzenia.

Ogólnopolski finał będzie trwał trzy dni i zostanie rozegrany na dwóch podwarszawskich polach: First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie. Tak ogromne przedsięwzięcie wymaga odpowiedniej i profesjonalnie zrealizowanej oprawy.

Nowa jakość golfa

Telewizja Polsat jest do tego znakomicie przygotowana, a nasz turniej pojawi się w trzech programach grupy: Polsat News, Polsat Sport i Polsat Cafe. Tym razem – inaczej niż w ubiegłym roku – nie będzie dłuższej relacji na żywo. Skupimy się za to na krótkich wejściach live, relacjach z głównych wydarzeń i ciekawostkach związanych z turniejem i golfem.

W Polsacie Sport zobaczymy przede wszystkim sportowe emocje, najlepszych zawodników i podsumowanie turnieju. Natomiast kamera Polsat Cafe pojawia się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. W autorskim programie Zoom na Miasto zobaczymy turniej i golf w kontekście lifestyle’owym. Z pola golfowego nadawana będzie również tego dnia pogoda.

– W tym roku postanowiliśmy nadać turniejowi większy rozgłos. Stąd decyzja o zwiększeniu zasięgu, który zapewnią aż trzy stacje Polsatu – mówi Jacek Gulmantowicz, prezes firmy Golf24, która organizuje Deutsche Bank Polish Masters. – Dodatkowo wejście do Polski kanału Golf Channel zmotywowało nas do zmiany formuły samej relacji na krótszą, ale zdecydowanie bardziej dopracowaną i dynamiczną – co wytrawni golfiści z pewnością docenią.

Golf Channel Polska pokaże relację już po zakończonym finale. Na kanale zobaczymy komentarze zawodników i gwiazd sportu (niekoniecznie golfa), grających w turnieju. Co więcej, relację z Deutsche Bank Polish Masters na antenie golfowego kanału będzie można obejrzeć kilkukrotnie.