Deutsche Bank Polish Masters – nowa jakość w polskim golfie!

Cykl 10 turniejów w całej Polsce

W ramach cyklu Deutsche Bank Polish Masters 2016 odbyło się aż 9 turniejów eliminacyjnych na najlepszych polach golfowych w Polsce. Seria wystartowała 7 maja w Kalinowych Polach GC koło Świebodzina, a cykl zakończył turniej finałowy rozegrany w dniach 23-25 września w Warszawie. Uczestniczyli w nim zwycięzcy 5 grup handicapowych każdego z turniejów eliminacyjnych.

Wielki finał w Warszawie

Turniej finałowy został rozegrany na dwóch warszawskich polach równocześnie – First Warsaw Golf oraz Sobienie Królewskie G&CC. Dało to możliwość startu ponad 200 osobom! Finałowa runda (do której dopuszczonych było najlepszych 88 zawodników) odbyła w Rajszewie, a rozgrywki obserwowało na żywo prawie 600 kibiców i zaproszonych gości VIP.

Turniej zagraniczny

Podczas warszawskiego finału wyłonionych zostało aż 18 zwycięzców (po trzech w każdej z 5 kategorii handicapowej oraz 3 laureatów dodatkowej kategorii celebrities), którzy otrzymali puchary oraz zaproszenie na zagraniczny turniej wyjazdowy. W tym sezonie triumfatorzy udadzą się w marcu na Majorkę.

Po raz kolejny na żywo w TVP Sport HD

Już po raz drugi w historii polskiego golfa turniej amatorski zagościł w telewizji publicznej. Finałowa runda transmitowana była na żywo podczas trzygodzinnej relacji w TVP Sport HD, a informacje o nim finale ukazały się m.in. w licznych relacjach.

Najbardziej medialny cykl turniejów w Polsce

Dzięki zaangażowaniu ambasadorów turnieju, na czele z Mariuszem Czerkawskim i Tomaszem Iwanem oraz dzięki wsparciu sponsorów i bardzo silnych partnerów medialnych, turniej od początku obecny jest w ogólnopolskich mediach przez  cały sezon golfowy. Wśród patronów medialnych całego cyklu są m.in. magazyn „Forbes”, TVP Sport, NaTemat.pl i „Golf&Roll”.

Zapraszamy na pola golfowe w całej Polsce!