Deutsche Bank Polish Masters to nowa jakość w polskim golfie!

Cykl 10 turniejów w całej Polsce

W ramach cyklu Deutsche Bank Polish Masters 2016 odbędzie się aż 9 turniejów eliminacyjnych na najlepszych polach golfowych w Polsce. Seria wystartuje 7 maja w Kalinowych Polach GC koło Świebodzina. Zwycięzcy 5 grup handicapowych w każdym z turniejów zmierzą się następnie podczas wielkiego finału ogólnopolskiego.

Wielki finał w Warszawie

Turniej finałowy zostanie rozegrany na dwóch warszawskich polach równocześnie – First Warsaw G&C i Sobienie Królewskie G&CC. Da to możliwość startu ponad 200 osobom! Finałowy dzień (do którego dopuszczony zostanie najlepszych 88 zawodników) odbędzie w Rajszewie.

Turniej zagraniczny

Podczas warszawskiego finału wyłonionych zostanie  aż 18 zwycięzców (po 3 w każdej z 5 kategorii handicapowej oraz 3 laureatów dodatkowej kategorii celebrities), którzy to zostaną zaproszeni na  zagraniczny turniej wyjazdowy. W zeszłym sezonie golfiści rywalizowali o tygodniowy pobyt w portugalskim, 5-gwiazdkowym kompleksie golfowym Pehna Longa Resort. Przyszłoroczna lokalizacja zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem cyklu.

Po raz kolejny na żywo w TVP Sport HD

Już po raz drugi w historii polskiego golfa turniej amatorski zagości w telewizji publicznej. Finałowy turniej warszawski pokazany zostanie na żywo podczas 3-godzinnej relacji w TVP Sport HD, a informacje o nim ukażą się m.in. w głównych wiadomościach TVP1, TVP2.

Najbardziej medialny cykl turniejów w Polsce

Dzięki zaangażowaniu ambasadorów turnieju, którymi w tym roku zostali Mariusz Czerkawski i Tomasz Iwan oraz dzięki wsparciu sponsorów oraz bardzo silnych partnerów medialnych, turniej obecny będzie w ogólnopolskich mediach przez  cały sezon golfowy. Wśród patronów medialnych całego cyklu są m.in. magazyn „Forbes”, TVP Sport, NaTemat.pl i „Golf&Roll”.

Zapraszamy na pola golfowe w całej Polsce!