Czy to nagroda dla Ciebie? Konkurs dodatkowy na finale Audi Polish Masters - Polish Masters 2024
Czy to nagroda dla Ciebie? Konkurs dodatkowy na finale Audi Polish Masters

Czy to nagroda dla Ciebie? Konkurs dodatkowy na finale Audi Polish Masters

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Czy to nagroda dla Ciebie? Konkurs dodatkowy na finale Audi Polish Masters

Czy to nagroda dla Ciebie? Konkurs dodatkowy na finale Audi Polish Masters

Ten konkurs rozegramy po zakończeniu rywalizacji turniejowej, ale jeszcze przed rozdaniem nagród. Do wygrania będą odwiedziny w zamku położonym na południu Hiszpanii – w regionie, w którym produkuje się oliwę z oliwek nr 1 na świecie. Na czym polega Castillo de Canena Challenge Nearest to the Pin?

Konkurs Castillo de Canena Challenge Nearest to the Pin rozegramy trzeciego dnia finału – w niedzielę. Odbędzie się na 18. dołku pola First Warsaw Golf w Rajszewie po zakończonej ostatniej rundzie turnieju. Zadaniem uczestników będzie posłać piłeczkę jak najbliżej flagi. 

Konkurs odbędzie się dzięki naszym dwóm partnerom: Castillo de Canena oraz DeSabor. To specjaliści od oliwy z oliwek oraz od wina. Mogliście ich poznać podczas wybranych eliminacji, a być może smakowaliście wtedy ich specjałów. 

Mega nagroda 

W Castillo de Canena Challenge do wygrania będzie jednodniowy pobyt wraz z osobą towarzyszącą w zamku Castillo de Canena (nie obejmuje przelotu). 

Malowniczo położony zamek pozostaje pod opieką piątego pokolenia producentów oliwy z oliwek – rodzeństwa Rosy i Paco Vano. Według branżowego przewodnika Flos Olei Guide to producenci oliwy nr 1 na świecie. 

Już same odwiedziny w zamku będą dużą atrakcją. Tymczasem Castillo de Canena znajduje się na południu Hiszpanii w bardzo malowniczym regionie. Dodatkowo w niedalekiej odległości zlokalizowane są pola golfowe, na które miłośnicy golfa mogą się przy okazji wybrać. 

Dziękujemy Castillo de Canena i DeSabor za ufundowanie nagrody. A dla Was, Mastersi, powodzenia w konkursie!

Autor:

PM