Dołącz do nas na Sand Valley i #ZostańMastersem

Dołącz do nas na Sand Valley i #ZostańMastersem

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Dołącz do nas na Sand Valley i #ZostańMastersem

Dołącz do nas na Sand Valley i #ZostańMastersem

Dwudniowy turniej na polu Sand Valley, który rozegramy w dniach 1-2 sierpnia wpisuje się w nowy trend cyklu Polish Masters. To więcej gry, więcej spotkań w gronie Mastersów i oczywiście szansa na nagrody. Dlaczego warto się zarejestrować?

Dwudniowe turnieje Polish Masters swój początek mają w 2019 r. To wtedy po raz pierwszy zorganizowaliśmy trzy takie wydarzenia. Przez uczestników zostały one znakomicie przyjęte. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane na długo przed startem rozgrywek. 

Nowy trend

Mastersom spodobało się to, że mogą rywalizować przez dwa dni. Dzięki temu nie tylko walczą o awans do finału Polish Masters, ale mają też okazję na relaksujący city break na polu golfowym. Dodatkowo w sobotę po zakończonej rundzie biorą udział w konkursach golfowych, a chętni spotykają się w domku klubowym i razem spędzają czas. 

Tak się narodził nowy trend w cyklu Polish Masters, a dwudniowe turnieje dołączyły do tych najlepiej wspominanych przez Mastersów. Wystarczy powiedzieć, że dwudniowe zawody na polach Sobienie Królewskie, Sierra Golf i Sand Valley przyciągnęły łącznie 330 graczy. 

Więcej grania i korzyści

W tym roku przed nami także dwa dni grania na Sand Valley. Pole sprzyja takim rozgrywkom. Jest dobrze przygotowane, a tamtejsze wille – w tym te z basenem – są wyjątkowo gościnne i gwarantują relaks na wysokim poziomie. Warto wziąć to pod uwagę przy rejestracji na turniej (liczba miejsc w willach jest ograniczona). 

W cenie dwudniowego turnieju otrzymasz: 

  • 2 x green fee
  • 2 x lunchbox
  • 2 x lunch po zakończonych rundach
  • Turniejowy gadżet Polish Masters
  • Szansę na nagrody
  • Szansę na awans do finału

Zostały już tylko dwa tygodnie, żeby zarejestrować się na turniej na Sand Valley, który odbędzie się 1-2 sierpnia 2020 r.

Zapisy przyjmujemy do 29 lipca albo do wyczerpania puli miejsc – max 100. 

Chcesz zagrać w Polish Masters na Sand Valley?

Rezerwuj miejsce na Polish Masters
Autor:

PM