Dzikie karty i inne niespodzianki na turnieju w Binowie

Dzikie karty i inne niespodzianki na turnieju w Binowie

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Dzikie karty i inne niespodzianki na turnieju w Binowie

Dzikie karty i inne niespodzianki na turnieju w Binowie

Po raz pierwszy w historii cyklu zagramy na polu Binowo Park i szykujemy z tego powodu sporo atrakcji. Będzie więcej szans na awans do finału Mastersów, bo przyznamy dzikie karty. Szykujemy też after party z konkursami i zadbaliśmy o transfery z hotelu Radisson Blu w Szczecinie, który został turniejowym hotelem w Binowie.

Polish Masters zagości w Binowo Park Golf Club za niecałe dwa tygodnie. To będą dwudniowe eliminacje w weekend 11-12 lipca. Pierwszy w historii cyklu turniej rozgrywany w Binowie chcemy specjalnie uczcić. W Jaki sposób? 

Szansę na awans do finału otrzyma tradycyjnie 25 osób, które zwyciężą w swoich kategoriach HCP. Dodatkowo szykujemy aż 5 dzikich kart, które rozlosujemy wśród uczestników eliminacji w Binowie. Dzikie karty umożliwią start w finale w grupie VIP & Guest.

Dwudniowym zawodom pod Szczecinem towarzyszyć będzie wieczorne after party z golfowymi konkursami. Zadbaliśmy przy tym o transfery spod Hotelu Radisson Blu w Szczecinie, który będzie hotelem turniejowym eliminacji w Binowie.

Transfery z pola golfowego do hotelu (w sobotę wieczorem) i z hotelu na pole golfowe (w niedzielę rano) zapewni Kia Motors, partner eliminacji w Binowo Park. 

Rezerwuj miejsce na Polish Masters
Autor:

PM