Golf Team – oficjalny sklep cyklu Polish Masters

Golf Team – oficjalny sklep cyklu Polish Masters

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Golf Team – oficjalny sklep cyklu Polish Masters

Golf Team – oficjalny sklep cyklu Polish Masters

https://polishmasters.pl/golf-team-oficjalny-sklep-cyklu-polish-masters/

Marka sklepów Golf Team pozostaje Partnerem cyklu w sezonie 2023. To już kolejny sezon współpracy, dzięki której Mastersi mogą rywalizować o wyjątkowe nagrody.

Trwałe i autentyczne projekty rodzą się z pasji. Tak właśnie powstał sklep internetowy dla golfistów i golfistek – GolfTeam.pl – miejsce w internecie, w którym zarówno amatorzy, jak i zawodnicy pro, będą mogli znaleźć swój wymarzony sprzęt do golfa. Sklep oferuje szeroki wybór sprzętu golfowego, od kijów, toreb, wózków i odzieży, po dalmierze, piłki, teesy i inne mniejsze akcesoria. Dostępna jest także sekcja „Junior”, skierowana do najmłodszych graczy.

Dodatkowo Golf Team to także sieć największa sieć sklepów stacjonarnych i centrów fittingu, składająca się wspólnie z dziewięciu punktów na terenie całej Polski. W każdym z punktów prowadzimy bliską współpracę z trenerami PRO danego klubu golfowego, w celu wspierania członków PGA. Ponadto sklep posiada dwa profesjonalne miejsca do fittingu w Warszawie oraz Katowicach, w których klienci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy podczas wyboru sprzętu golfowego oraz akcesoriów golfowych.
Sprawdź lokalizacje i godziny otwarcia centrów: https://golfteam.pl/content/12-fitting-golfteam

Dzięki współpracy, na polu znajdziecie także wyjątkowe dołki konkursowe Golf Team Hole in One, na których wygrać możecie 10 000 zł do wykorzystania w sklepie! Ponadto w punktach i na stronie internetowej Partnera zrealizujecie vouchery kwotowe dla trzech najlepszych graczy wszystkich grup handicapowych – zarówno wszystkich eliminacji, jak i Finału.

Dziękujemy za wsparcie i wraz z Partnerem zapraszamy Was na kolejne turnieje cyklu Polish Masters!

Autor:

Polish Masters