Gramy z Matecznikiem. Specjały dla uczestników finału Audi Polish Masters

Gramy z Matecznikiem. Specjały dla uczestników finału Audi Polish Masters

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Gramy z Matecznikiem. Specjały dla uczestników finału Audi Polish Masters

Gramy z Matecznikiem. Specjały dla uczestników finału Audi Polish Masters

Prosto z natury i tworzone wg tradycyjnych przepisów – miody, konfitury i inne specjały od marki Matecznik będą towarzyszyły nam podczas finału Audi Polish Masters. Uczestnicy będą mogli ich spróbować, a także wygrać w konkursie. Witamy naszego nowego partnera. 

Marka Matecznik – Tradycja z Natury powstała w 1990 roku w Hajnówce na skraju Puszczy Białowieskiej. W ciągu 30 lat jej produkty zyskały grono wiernych smakoszy w aż 30 krajach. 

Wyroby komponowane są wyłącznie z dziko rosnących owoców, ziół i grzybów, a przygotowywane wg tradycyjnych przepisów i receptur pochodzących z obszaru białowieskich ziem. 

Teraz będą mogli ich spróbować uczestnicy finału Audi Polish Masters. W niedzielę podczas ostatniego dnia rozgrywek na polu w Rajszewie stanie stoisko degustacyjne. Będzie można tam posmakować takich specjałów, jak miody, konfitury, syropy oraz grzyby marynowane w zalewach ziołowych. A jeśli ktoś będzie chciał się rozgrzać, będzie mógł sięgnąć po herbatę z matecznikowymi syropami.

Z kolei na dołku konkursowym Matecznik Nearest to the Pin do wygrania będą paczki z produktami premium od marki. 

Dziękujemy naszemu nowemu partnerowi. Do zobaczenia!

Autor:

PM