Poznaj harmonogram turniejów Polish Masters 2020

Poznaj harmonogram turniejów Polish Masters 2020

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Poznaj harmonogram turniejów Polish Masters 2020

Poznaj harmonogram turniejów Polish Masters 2020

Będzie osiem eliminacji rozgrywanych w całym kraju i tradycyjnie wielki, trzydniowy finał w Warszawie. Na turniejową mapę wraca pole, za którym z pewnością tęskniliście. Mastersi, tegoroczny harmonogram powinien być dla Was miłym zaskoczeniem.

Zwlekaliśmy z ogłoszeniem harmonogramu, ponieważ nie mogliśmy  – i wciąż nie do końca możemy – być pewni, jak będzie wyglądał nadchodzący sezon.

Przez ostatnie dwa tygodnie obserwowaliśmy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Pierwsze eliminacje w związku z tym przesunęliśmy na połowę czerwca. Liczymy na to, że sytuacja się uspokoi i spotkamy się wtedy na greenach.

W tym roku przygotowaliśmy kilka zmian. Zostanie odświeżona formuła rozgrywek, czekają na Was nowi partnerzy i ciekawe nagrody. Wrócimy też na jedno z Waszych ulubionych pól. Domyślacie się? To częstochowska Rosa Private Golf.

Cykl Polish Masters będzie miał jeszcze bardziej sportowy charakter. Zmieniamy liczbę lokalizacji naszych turniejów, zwiększając jednocześnie szansę na awans do finału. Z każdego turnieju zakwalifikuje najlepsza piątka w każdej grupie HCP. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zapisy ruszają 31 marca.

Harmonogram zawodów w 2020 r.

13 czerwca – Kalinowe Pola (Zielona Góra)

20 – 21 czerwca – Sobienie Królewskie

28 czerwca – Toya G&CC (Wrocław)

11-12 lipca – Sierra Golf Resort (Trójmiasto)

25 lipca – Modry Las (Choszczno)

1-2 sierpnia – Sand Valley (Warmia i Mazury)

22 sierpnia – First Warsaw Golf (Warszawa)

30 sierpnia – Rosa Private Golf (Częstochowa)

25-27 września – First Warsaw Golf / Sobienie Królewskie (Finał – Warszawa)

Autor:

PM