Toya Golf. Informacje o turnieju Polish Masters i lista uczestników

Toya Golf. Informacje o turnieju Polish Masters i lista uczestników

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Toya Golf. Informacje o turnieju Polish Masters i lista uczestników

Toya Golf. Informacje o turnieju Polish Masters i lista uczestników

Mastersi, przed nami trzeci w tym sezonie turniej z serii Polish Masters. Cieszymy się, że spotkamy się za kilka dni na polu Toya Golf we Wrocławiu. Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami o turnieju i sprawdźcie listę uczestników.

• Starty i czas gry

Z tee 1 i tee 10 od godziny 08:30 (Tee Time zostaną ogłoszone 27.06 około godz. 16:00) Tee time będą wysyłane mailem oraz opublikowane na stronie www.polishmasters.pl 

• Planowany czas gry: 5h 

• Limity:

Maksymalna liczba uczestników: 100 osób, Minimalny wiek: 24 lata, Maksymalny HCP gry = 36, zawodnicy z HCP wyższym grają z HCP gry =36, Aby wziąć udział w turnieju, wymagany jest aktywny HCP. Osoby nie posiadającego aktywnego HCP grają z HCP = 0. W wypadku gdy gracz prowadzi HCP w związku innym niż PZG konieczne jest przesłanie lub okazanie na turnieju aktualnego potwierdzenia HCP. 

• Starty z tee:

kobiety: czerwone

mężczyźni: żółte 

• Klasyfikacje

Klasyfikacja generalna (z której można zakwalifikować się do finału) prowadzona jest w formacie strokeplay netto na 18. dołkach w następujących kategoriach handicapowych:

[0-10]

[10,1-15]

[15,1-20]

[20,1-25]

[25,1-36] 

MAXIMUM SCORE

Maximum Score – format stroke play, w którym wynik brutto gracza został ograniczony do maksymalnej liczby uderzeń na dołku do par +5, tj. na dołku par 3 do 8; par 4 do 9 i par 5 do 10. W przypadku osiągnięcia takiego wyniku gracz jest zobowiązany do podniesienia piłki i zapisania wyniku MAXIMUM SCORE lub zostawienia pustego miejsca. 

• Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID 19 dla Waszego bezpieczeństwa prosimy o zachowanie społecznego dystansu oraz przestrzeganie zasad związanych z uprawieniem gry w golfa w tym szczególnym czasie, które opisane będą w regułach lokalnych. 

• Dokumenty turniejowe online

Reguły lokalne, pin position oraz pace of play (czyli popularna czasówka) zostaną do wszystkich wysłane drogą mailowąl Będą do pobrania także na stronie www.polishmasters.pl w aktualności dotyczącej danego turnieju. Powyższe dokumenty dostępne będą także w formie papierowej na startach jednak ze względu na bezpieczeństwo udostępniliśmy je również online. Komitet turniejowy dopuszcza używanie telefonów komórkowych w celu sprawdzania reguł lokalnych, pin position oraz pace of play czy zapisywania wyników jak i kontaktu z sędzią. 

• Zapisywanie wyników

Gracze samodzielnie zapisują swoje wyniki na dołkach na swojej karcie wyników oraz wyniki osoby, którą markują. Gracz po rundzie potwierdza (wystarczy ustnie) wyniki współgraczy podczas zdawania score cardy i przekazania wyników ustnie komitetowi turniejowemu. 

• Flagi

Podczas rundy golfowej w dołkach umieszczone są flagi. W żadnym momencie nie jest zalecane wyjmowanie flagi z dołka. 

• Nagrody

Nagrodami rzeczowymi uhonorowane zostaną 3 najlepsze wyniki netto w każdej z pięciu grup HCP oraz zwycięzcy dołków konkursowych. W tym roku aż 5 zwycięzców każdej z kategorii HCP w klasyfikacji generalnej netto otrzyma prawo startu w turnieju finałowym. Automatyczna kwalifikację do finału mają również osoby, które uzyskały rezultat równy z wynikami zwycięskimi w swojej grupie HCP. Jeśli wśród zwycięzców znajduje się osoba, która już wcześniej zapewniła sobie prawo startu w finale, prawo startu przechodzi na kolejną osobę. Dodatkowo na polu przeprowadzone zostaną konkursy: Longest Drive i Nearest to the Pin. 

Finał turnieju Polish Masters odbędzie się w dniach 25-27 września na dwóch podwarszawskich polach: First Warsaw Golf&CC oraz Sobienie Królewskie Golf&CC. Po dwóch dniach nastąpi cut, a ostatnia runda będzie miała miejsce na First Warsaw Golf&CC. 

• Regulamin turnieju znajduje się na stronie: www.polishmasters.pl/regulamin

• Harmonogram zawodów: 

07:30 – 10:30 Rejestracja zawodników

08:30 – 10:30 Starty turnieju Polish Masters

13:30 – 16:30 Catering w domku klubowym

13:30 – 15:30 Degustacja wina z kolekcji DeSabor

                        Stoisko partnera z narzędziami ogrodowymi Ego Power+

16:30 Zakończenie turnieju i ceremonia wręczenia nagród 

• Kontakty:

Dyrektor turnieju: Anna Maliszewska, tel. 510 066 459

Sędzia turnieju: Krzysztof Pulsakowski, tel. 509 725 801 

Lista uczestników znajduje się w pliku PDF pod tym linkiem >>

Autor:

PM