GEFU zagra z Polish Masters we Wrocławiu!

GEFU zagra z Polish Masters we Wrocławiu!

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > GEFU zagra z Polish Masters we Wrocławiu!

GEFU zagra z Polish Masters we Wrocławiu!

https://polishmasters.pl/gefu-zagra-z-polish-masters-we-wroclawiu/

Butelki i pojemniki na napoje to nieodłączny element golfa – w końcu pełna runda na 18-dołkowym polu golfowym trwa kilka godzin. Dlatego szczególnie przydatne dla golfistów są butelki termiczne, które w trakcie letnich upałów gwarantują nam orzeźwienie chłodnymi napojami, natomiast w trakcie jesiennych (często deszczowych) dni pozwalają nam się ogrzać gorącą kawą. Wspólnie z nowym Partnerem Polish Masters – marką GEFU – zadbamy o to, by każdy z uczestników wrocławskich eliminacji mógł cieszyć się napojami w optymalnej temperaturze!

GEFU to jedna z wiodących niemieckich marek, odnoszących sukcesy w branży produktów kuchennych. Marka przekonuje jasną koncepcją z bardzo stanowczym podejściem do każdego indywidualnego tematu kuchennego: „Wszystko się da!”. Aktualnie kolekcja GEFU obejmuje aż ponad 600 najwyższej jakości produktów kuchennych w 14 różnych kategoriach. Najważniejszymi wartościami dla GEFU są najwyższa jakość, elegancja, funkcjonalny design, niezawodność oraz chęć do przekazywania niezwykłej radości z gotowania i smakowania.

Butelki termiczne OLIMPIO, które otrzyma każdy z uczestników, zapewniają utrzymanie temperatury napojów przez długi czas – nawet 24 godziny w przypadku zimnych napojów i 12 godzin dla ciepłych. Dodatkowo są one przystosowane do aktywności fizycznych – łatwe otwieranie i zamykanie sprawia, że można ją używać jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w podróży czy podczas gry w golfa.

Dodatkowo wyszukujcie także dołka konkursowego, który ufundowała marka GEFU. Będzie o co grać!

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na Polish Masters!

Autor:

Polish Masters