Na tym polu Polish Masters jeszcze nie było. Dołącz do nas w Binowie - Polish Masters 2024
Na tym polu Polish Masters jeszcze nie było. Dołącz do nas w Binowie

Na tym polu Polish Masters jeszcze nie było. Dołącz do nas w Binowie

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Na tym polu Polish Masters jeszcze nie było. Dołącz do nas w Binowie

Na tym polu Polish Masters jeszcze nie było. Dołącz do nas w Binowie

Turniej golfowy Polish Masters rozgrywamy na polach golfowych w całym kraju (i nie tylko), ale tu jeszcze nie mieliśmy okazji zagrać. W tym sezonie zrządzenie losu sprawiło, że czwarty turniej eliminacyjny odbędzie się na polu Binowo Park. 

To wcześniej zapowiadana zmiana w kalendarzu zawodów. W tym roku pole Sierra Golf Resort wypadło niestety z harmonogramu. Ale dzięki temu będziemy mieli okazję zagrać na polu, na którym Polish Masters jeszcze nie było. 

Wybraliśmy jedno z najstarszych pól golfowych w Polsce – Binowo Park. To wybudowane w 1999 roku pole jest pięknie położone na skraju Puszczy Bukowej pod Szczecinem. Mistrzowskie 18 dołków o długości 6013 m. charakteryzują błękitne oczka wodne i malownicze pagórki. 

Binowo Park potrafi być wyzwaniem dla golfisty. Rozgrywane tu były turnieje Szczecin Open dla zawodowców, na które przyjeżdżali gracze m.in. z Niemiec i Skandynawii. Binowo Park jest też gospodarzem mistrzostw World Amateur Golfers Championship, których zwycięzcy biorą udział w światowym finale.

Turniej eliminacyjny na polu Binowo Park odbędzie się w dniach 11-12 lipca. 

Należysz do Mastersów, którzy lubią wyzwania i kochają satysfakcję, którą przynosi ich pokonanie? Dołącz do turnieju w Binowie,

Rezerwuj miejsce na Polish Masters

Autor:

PM