Rezerwujcie, bo wracamy do gry! Ale będzie zmiana w harmonogramie Polish Masters

Rezerwujcie, bo wracamy do gry! Ale będzie zmiana w harmonogramie Polish Masters

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Rezerwujcie, bo wracamy do gry! Ale będzie zmiana w harmonogramie Polish Masters

Rezerwujcie, bo wracamy do gry! Ale będzie zmiana w harmonogramie Polish Masters

https://polishmasters.pl/polish-masters-wraca-do-gry/

Polish Masters zaczynamy tradycyjnie na Kalinowych Polach. W tym sezonie nie zawitamy jednak na pole Sierra Golf Resort. Decyzja nie zależy od nas i sami żałujemy, że nie uda nam się rozegrać tam eliminacji. W zamian szykujemy dla Was niespodziankę, której jeszcze nie zdradzimy. Tymczasem rezerwujcie miejsca na pozostałe turnieje, bo jest już pewne, że wracamy do gry.

Możemy już organizować i rozgrywać turnieje – tak wynika ze zaktualizowanych przez PZG zasad uprawiania golfa podczas epidemii. Dzięki temu już szykujemy się do pierwszych w tym sezonie eliminacji na Kalinowych Polach.

Turniej na Kalinowych Polach rozegramy 13 czerwca. Szykujemy tu kilka dodatkowych atrakcji, w tym konkursy z Przyjaciółmi Polish Masters, m.in. z Szymonem Ziółkowskim, podczas których możecie się spodziewać dobrej zabawy.

Większość miejsc na Kalinowe Pola została już zarezerwowana. Chcesz zagrać? Nie zwlekaj i rezerwuj od razu >>

Turniej na Kalinowych Polach będzie pierwszą okazją do zakwalifikowania się do trzydniowego finału Polish Masteers, który zostanie rozegrany 25-27 września 2020 r. na dwóch podwarszawskich polach First Warsaw Golf i Sobienie Królewskie G&CC.  W tym roku szansę na awans otrzyma 5 osób z każdej grupy HCP z każdych eliminacji.

Autor:

PM