Pełna atrakcji finałowa niedziela oraz bezpłatna akademia golfa
Pełna atrakcji niedziela oraz bezpłatna akademia golfa dla wszystkich zainteresowanych!

Pełna atrakcji niedziela oraz bezpłatna akademia golfa dla wszystkich zainteresowanych!

Polish Masters 2024 > Aktualności > Bez kategorii > Edycja 2023 > Pełna atrakcji niedziela oraz bezpłatna akademia golfa dla wszystkich zainteresowanych!

Pełna atrakcji niedziela oraz bezpłatna akademia golfa dla wszystkich zainteresowanych!

https://polishmasters.pl/pelna-atrakcji-niedziela-oraz-bezplatna-akademia-golfa/

W niedzielę odbędzie się otwarta akademia golfa dla wszystkich tych, którzy pod okiem doświadczonych trenerów chcą dowiedzieć się, jak obchodzić się z kijem i piłką golfową. Bezpłatne wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych osób i będzie towarzyszyło finałowemu turniejowi golfowej serii Polish Masters. Wszystkich Finalistów zapraszamy wraz z rodziną i przyjaciółmi. To także doskonała okazja na zapoznanie z golfem swoich bliskich i znajomych nawet, jeśli nie bierzesz udziału w Finale!

Golfowe lekcje dla zainteresowanych osób rozpoczną się w niedzielę o godzinie 13.00 i potrwają do godz. 16.00. Zajęcia poprowadzą trenerzy z Wrocław Golf Club. Sprzęt golfowy zostanie udostępniony przez klub golfowy. Prosimy o zabranie ze sobą jedynie wygodnego obuwia sportowego.

Po przybyciu na Wrocław Golf Club należy kierować się do domku klubowego, gdzie dalszych informacji o akademii golfa można zasięgnąć w recepcji turniejowej, znajdującej się tuż przy wejściu. Dla osób, które tego dnia pojawią się na polu golfowym, organizatorzy szykują także dodatkowe konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne upominki oraz inne atrakcje.

Zapraszamy w niedzielę na Wrocław Golf Club!

Autor:

Polish Masters