Pierwsze takie afterparty w historii cyklu! Informacje o sobotnim Player’s Night oraz niedzielnym pikniku golfowym

Pierwsze takie afterparty w historii cyklu! Informacje o sobotnim Player’s Night oraz niedzielnym pikniku golfowym

Polish Masters 2024 > Aktualności > Bez kategorii > Edycja 2023 > Pierwsze takie afterparty w historii cyklu! Informacje o sobotnim Player’s Night oraz niedzielnym pikniku golfowym

Pierwsze takie afterparty w historii cyklu! Informacje o sobotnim Player’s Night oraz niedzielnym pikniku golfowym

https://polishmasters.pl/pierwsze-takie-afterparty/

Trzydniowy turniej finałowy to także gwarancja pozasportowych wrażeń. Wraz z naszymi partnerami chcemy przygotować atmosferę i oprawę godną Finału – dla zawodników i nie tylko. Sprawdźcie, co czekać na Was będzie we Wrocławiu.

Sobota 23.09 – PLAYER’S NIGHT

W sobotę wszystkich Finalistów zapraszamy do udziału w pierwszym takim wieczorze w historii Polish Masters, czyli Player’s Night!

Wydarzenia tego wieczoru będą podzielone na dwie części:

CZĘŚĆ 1. Kolacja degustacyjna w restauracji Il Moro (dodatkowo płatna)

Wieczór rozpocznie się od kolacji degustacyjnej w nowo otwartej restauracji Il Moro o godz. 21.00 (adres: ul. Więzienna 21, Wrocław). W tej części wieczoru zawodnicy będą mieli okazję do spróbowania potraw z wykwintnego menu oraz degustacji wyjątkowych trunków.

Dla kolacji degustacyjnej wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po więcej informacji o kolacji.

CZĘŚĆ 2. Afterparty w klubie Cherry (bezpłatne)

Po kolacji zapraszamy na turniejowe afterparty do wrocławskiego Klubu Cherry (adres: ul. Kuźnicza 10, Wrocław). Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY dla wszystkich uczestników oraz osób towarzyszących (po wcześniejszym zgłoszeniu organizatorom turnieju). Impreza startuje o godz. 23.00.

Zaplanowane atrakcje:

  • Welcome drink + dodatkowy alkohol dla uczestników na barze
  • Prywatne loże w klubie
  • Strefa VIP z prywatnym DJ-em
  • Poczęstunek w formie finger food

Zaproszenia na imprezę zostaną wręczone w kopertach podczas rejestracji w recepcji turniejowej.

W tym roku również nie zabraknie konkursów dodatkowych po zakończeniu turnieju.

NIEDZIELA, 24 września – Piknik golfowy + Akademia

W niedzielę od godziny 13.00 startuje bezpłatna akademia golfa dla gości. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Państwa osoby towarzyszące.

Podczas towarzyszącego pikniku odbywać się będą degustacje wyjątkowej whisky single malt The Macallan oraz śródziemnomorskich specjałów przygotowanych przez wrocławską restaurację The Cork.

Zachęcamy do pojawienia się na pikniku wszystkich graczy, którzy brali udział w dwóch pierwszych rundach Finału. Po rundzie rozegrane zostaną dodatkowe konkursy dla wszystkich uczestników finału – również tych, którzy nie przeszli cuta. Do wygrania będą niespodzianki od naszych Partnerów – The Macallan i Tag Heuer.

Serdecznie zapraszamy do udziału – wciąż możecie zagrać z nami w Finale nawet, jeśli nie wzięliście udziału lub nie uzyskaliście awansu w żadnej z rund! Żeby zapisać się do turnieju finałowego, KLIKNIJ TUTAJ.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Autor:

Polish Masters