Ruszyły zapisy na Finał Polish Masters 2023!

Ruszyły zapisy na Finał Polish Masters 2023!

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Ruszyły zapisy na Finał Polish Masters 2023!

Ruszyły zapisy na Finał Polish Masters 2023!

https://polishmasters.pl/zapisy-final-polish-masters-2023/

W zeszłą niedzielę zakończyła się faza eliminacyjna tegorocznego sezonu. Znamy już zatem kompletną listę wszystkich finalistów. Ruszyły zapisy dla wszystkich zakwalifikowanych graczy. Kto awansował do Finału?

Od 13 maja do 27 sierpnia w trakcie sześciu turniejów eliminacyjnych, udział w eliminacjach wzięło aż 609 zawodników, co daje średnią niespełna 102 osób na turniej! Głównym celem większości graczy był oczywiście awans do Finału, jednak sztuka ta udała się jedynie ok. 180 z nich.

Jeśli wciąż nie jesteście pewni, czy uzyskaliście miejsce premiowane awansem, pełna lista osób zakwalifikowanych do Finału znajduje się tutaj: https://www.golf-booking.com/pl/pm-2023-final-zakwalifikowany

Przypominamy, że turniej finałowy odbędzie się w dniach 22-24 września na dwóch przywrocławskich polach golfowych jednocześnie – Wrocław Golf Club oraz Gradi Golf Club. Z okazji Finału przygotujemy dla Was wyjątkowe atrakcje i aktywności. To będzie turniej inny niż wszystkie!

Do wszystkich osób, które znajdują się w grupie finalistów, wysłaliśmy już informację o zapisach drogą mailową. Na potwierdzenie rejestracji lub chęci wzięcia udziału w turnieju czekamy do wtorku, 5 sierpnia. Jeśli jednak nie otrzymaliście do tej pory informacji na swoją skrzynkę mailową, prosimy o skontaktowanie się z nami – dane znajdują się w zakładce „kontakt”.

Obserwujcie naszą stronę internetową oraz social media turnieju, by być na bieżąco z wszelkimi informacjami.

Facebook | Instagram

Do zobaczenia na finałowym polu… lub polach!

Autor:

Polish Masters