Kalinowe Pola wyłoniły pełne grono finalistów Polish Masters 2023 [Relacja]

Kalinowe Pola wyłoniły pełne grono finalistów Polish Masters 2023 [Relacja]

Polish Masters 2024 > Aktualności > Bez kategorii > Edycja 2023 > Kalinowe Pola wyłoniły pełne grono finalistów Polish Masters 2023 [Relacja]

Kalinowe Pola wyłoniły pełne grono finalistów Polish Masters 2023 [Relacja]

https://polishmasters.pl/ostatnie-eliminacje-kalinowe-pola/

Za nami szóste, a zarazem ostatnie w tym roku eliminacje Polish Masters 2023. Większość zawodników mogła mieć zatem tylko jedną myśl – „teraz albo nigdy”. Choć ostatnia runda eliminacyjna mogła nieść ze sobą dodatkowy ładunek emocjonalny, to zawody przebiegły w bardzo spokojnej i przyjacielskiej atmosferze. Znamy już zatem komplet zawodników, którzy wywalczyli awans do grupy tegorocznych finalistów.

Obecny sezon obfituje w powrót wielu obiektów, które nie znajdowały się w zeszłorocznym kalendarzu. Podobnie było także w przypadku Kalinowych Pól, które powróciły do serii po roku przerwy. Spora część lokalnej społeczności była jednak głodna rywalizacji na poziomie Polish Masters, ponieważ w turnieju wzięło udział ponad 30 klubowiczów, a także bardzo dużo zawodników z okolic.

Zawodników w dniu turnieju przywitały dobre warunki pogodowe oraz przepiękny klimat lubuskich lasów i jezior. Dzięki temu gracze mogli skupić się na najważniejszym – uzupełnieniu ostatnich wolnych miejsc w gronie finalistów swoim nazwiskiem.

Poza wrażeniami sportowymi, Kalinowe Pola upiększały najnowsze modele marki Porsche przygotowane przez Partnera wydarzenia – Porsche Centrum Poznań. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mieli także okazję do przetestowania wybranych modeli w trakcie jazd testowych.

Przypominamy, że w fazie eliminacyjnej zawodnicy rywalizują o awans do wrocławskiego turnieju finałowego. Awansem premiowanych jest pierwszych sześciu graczy w każdej kategorii handicapowej. Nagrodą główną dla zwycięzców wrześniowego finału jest wyjazd na zagraniczny turniej golfowy na Cyprze!

W trakcie turnieju na wszystkich uczestników czekają także dodatkowe atrakcje w formie dołków konkursowych ze specjalnymi nagrodami. W trakcie mazurskiej rundy ich zwycięzcami zostali:

 • Porsche Centrum Poznań Nearest to the Pin wśród Pań: Agnieszka Lorens-Kozakiewicz z wynikiem 300 cm
 • Porsche Centrum Poznań Nearest to the Pin wśród Panów: Krzysztof Kolasiński z wynikiem 353 cm
 • Tag Heuer Nearest to the Pin – Krzysztof Bućko z wynikiem 53 cm
 • Dr Irena Eris Nearest to the Pin wśród Pań: Katarzyna Bobińska z wynikiem 271 cm
 • Dr Irena Eris Nearest to the Pin wśród Panów: Krzysztof Wacka z wynikiem 221 cm
 • Delikatesy DeSabor Longest Drive: Agnieszka Lorens-Kozakiewicz

Dodatkową kategorią jest w tym roku także Najlepsze Kobieta Netto, której sponsorem jest marka Dr Irena Eris. Jej laureatką została Regina Koenig z wynikiem 68 uderzeń.

Ostatecznie miejsca na podium zajęli:

Trzecie miejsce

 • w grupie 36-25,1 z wynikiem 66 uderzeń netto zajął Piotr Robert
 • w grupie 25-20,1 z wynikiem 71 uderzeń netto zajął Mariusz Skwara
 • w grupie 20-15,1 z wynikiem 67 uderzeń netto zajął Cezary Kaczmarek
 • w grupie 15-10,1 z wynikiem 75 uderzeń netto zajął Piotr Jędrusiński
 • w grupie 10- 0 z wynikiem 75 uderzeń netto zajął Łukasz Szadny

Drugie miejsce

 • w grupie 36-25,1 z wynikiem 64 uderzeń netto zajął Robert Tabin
 • w grupie 25-20,1 z wynikiem 70 uderzeń netto zajął Jakub Puchalski
 • w grupie 20-15,1 z wynikiem 67 uderzeń netto zajął Krzysztof Bućko
 • w grupie 15-10,1 z wynikiem 74 uderzeń netto zajął Bartosz Kuliberda
 • w grupie 10- 0 z wynikiem 75 uderzeń netto zajął Marcin Dudziński

Pierwsze miejsce

 • w grupie 36-25,1 z wynikiem 64 uderzeń netto zajął Jacek Tomczak
 • w grupie 25-20,1 z wynikiem 70 uderzeń netto zajął Cezary Głuchowski
 • w grupie 20-15,1 z wynikiem 67 uderzeń netto zajął Marek Wróbel
 • w grupie 15-10,1 z wynikiem 72 uderzeń netto zajął Dariusz Janasiak
 • w grupie 10- 0 z wynikiem 69 uderzeń netto zajął Krzysztof Korta

Pełne wyniki dostępne są >>>TUTAJ<<<. Gratulujemy!

Zwycięzcy 6. rundy eliminacyjnej Polish Masters 2023

Chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom za zaangażowanie w Polish Masters. To dzięki nim udaje nam się organizować najgłośniejszy turniej golfa dla amatorów w Polsce.

Tegorocznym Partnerem Motoryzacyjnym cyklu jest Porsche Inter Auto Polska. Dzięki temu na turnieju na Kalinowych Polach mogliście zobaczyć oraz przetestować najnowsze modele samochodów marki Porsche, które przygotował dla Was Dealer Porsche Centrum Poznań.

Już czwarty rok z rzędu partnerem turnieju jest BNP Paribas Wealth Managment. W tym roku do partnerów dołączyła również szwajcarska manufaktura zegarmistrzowska Tag Heuer.

Dziękujemy także pozostałym sponsorom: markom Dr Irena ErisGolfTeamBorjomiDeSabor oraz Delikatesy DeSaborTravel and ActionGolf-Booking.com. Medialnie wspiera nas największy magazyn golfowy w kraju Golf&Roll.

Wszystkim Mastersom dziękujemy za udział w turnieju. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tegorocznych eliminacjach. Wasza energia i miłość do golfa jest czymś, co sprawia, że będziemy starać się jeszcze mocniej, by dostarczać Wam możliwie najlepsze wydarzenia golfowe.

Do zobaczenia na polu!

Autor:

Polish Masters