Santander Bank Polska sponsorem Polish Masters! - Polish Masters 2024
Santander Bank Polska sponsorem Polish Masters!

Santander Bank Polska sponsorem Polish Masters!

Polish Masters 2024 > Aktualności > Aktualności > Santander Bank Polska sponsorem Polish Masters!

Santander Bank Polska sponsorem Polish Masters!

Niezwykle miło nam poinformować, iż Santander Bank Polska zdecydował się na sponsoring projektu Polish Masters. W ten sposób jeden z najpopularniejszych turniejów amatorskich ma nową nazwę Santander Polish Masters, a co za tym idzie także odświeżoną formułę.

Santander Bank Polska doskonale wpisuje się w charakter serii. Drugi największy bank w Polsce idealnie dopełnia prestiżowy cykl turniejów golfowych, które cieszą się tak ogromnym powodzeniem. W każdym turnieju w ubiegłym sezonie listy zapełniały się na miesiąc przed zawodami. Wystartowało w nim łącznie 1300 zawodników.

Turniej ma charakter zdecydowanie sportowy, dlatego w tym sezonie dodatkowo pojawiła się kategoria stroke play brutto jak i kategoria najlepszej kobiety, aby jeszcze bardziej zdeterminować panie do gry.

Wyniki z turnieju uwzględniane są w rankingu Polskiego Związku Golfa, ambasadorem cyklu jest najlepszy polski zawodowiec Adrian Meronk. Turniej odbędzie się w 10 lokalizacjach w całej Polsce, a wielki finał w Warszawie, z którego relacje będzie można zobaczyć w TVN.

– Mamy nadzieję, że Santander Polish Masters będzie początkiem fantastycznej przygody zarówno dla golfistów, jak i dla naszego banku. Kolejnymi projektami dajemy naszym klientom i lokalnym społecznościom ciągle nowe możliwości – teraz również w dziedzinie jednego z najbardziej prestiżowych sportów na świecie – powiedziała Katarzyna Meissner, dyrektor Biura Sponsoringu i Projektów Relacyjnych w Santander Bank Polska.

Autor:

PM